GE B40 B450 11pin Spo2 anduri masimo moodul
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
GE B40 B450 11pin Spo2 andur (Masimo moodul)
Ühilduv mudel:GE B40 B450
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | SPO2 andur |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | GE |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | Lame, 11 tihvtiga |
| Proksimaalne ühenduspesa | Täiskasvanud / lastel |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: ge b40 b450 11pin spo2 sensor masimo moodul, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Biolight M6 M12 ümmargune 5-kontaktiline lapseohtlik...
-

Menneni 10-nööbiline pediaatriline pehme SPO2-andur
-

Spacelabs 10-kontaktiline täiskasvanutele mõeldud Sp...
-

Hellige'iga ühilduv 7-pin täiskasvanu Clip SpO2 andur
-

Dolphin 2G00751 ühilduv 14-kontaktiline täiskasvanut...
-

Fukuda Denshi Otse SpO2-sensor 5 juhib AHA / IEC-d



