Nellcori ühilduv 7-nööbiline lühike Spo2-sond
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Nellcori ühilduv 7-nööbiline lühike Spo2-sond
Ühilduv: Datascope: ekspert, pass, GE Medical: Corometrics 188/129, Critikon Dinamap 9700/9710/97 20 Plus / Compact / MPS / Pro 300 / Pro 400 / Select, Ivy Biomedical: 405P, 405T, MDE: Escort II OPT30, Prism ; Nellcor: N100, N200, N180, N-20, NPB-40, NPB-75, Nonin: 8500, 8604, Welch
Tootekirjeldus:Nellcor non-oximax 7-pin spo2 sensor, 1m, täiskasvanute klamber;
Spo2 tehnoloogia:mitteoksimaks
OEM P / N:EC-8
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Spo2 pikenduskaabel |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Instrumendi pistik | DB 7 pin |
| Anduri külgühendus | Täiskasvanute klamber |
| Kaabli pikkus | 0,9m / 3 jalga |
| Pakkimine | Eraldatud pakend PE-kotiga |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |


Kuum tags: Nellcor-ühilduv 7-pin lühike spo2-sond, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









