Ühilduv PH 5 juhtmete EKG juhe - M1625A
Ühilduvus: Ph 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A/C, 78354C, 78834A/B/C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862473, 862474, {}, {1}, {}, 1 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C-seeria, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IEVe33, Intelli0, IntelliVue33, 8 M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A transport, M11276A, M1278A M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A, M27A, M3923A, A39 M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V3, 56i,3, Ultra М3046А
Maksetingimused: T/T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tarneaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Ühilduv PH 5 juhtmete EKG juhe - M1625A
Ühilduvus:tel 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, C-seeria, C3, CX50, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IEVe33, Intelli0, IntelliVue33, 8 M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1177A, M1204A, M1205A, M1264A, M1275A transport, M11276A, M1278A M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M3921A A1, M3923A, M27A, M3923A, A39 M3929A A3, M4, M4735A, M8102A MP2, M8105A MP5, MP 20, MP 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V3, 56i,3, Ultra М3046А
Maksetingimused:T/T, Western Union, Paypal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Juhtimisaeg:3-7 tööpäeva
MOQ:50 tk
Tehnilised andmed:
| Toote nimi | EKG juhtmed |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Kaubamärgi nimi | Palveta-med |
| Sertifikaadid | CE/ISO |
| Kaabli materjal | TPU jope |
| Kaabli läbimõõt | 2,5 mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Distaalne pistik | Twin Pin |
| Proksimaalne pistik | Snap (individuaalne) |
| Kaabli pikkus | 0.9m |
| Pakkimine | Individuaalne pakett |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: Ühilduvad PH 5 juhtmetega EKG juhtmestik - M1625A, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









