Drageriga ühilduvad EKG juhtmed 6 juhet
Ühilduvus: Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VÕI
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Drageriga ühilduvad EKG juhtmed 6 juhet
Ühilduvus:Draeger Infinity M300, Infinity M540, MultiMed Plus, MultiMed Plus VÕI
Maksetingimused:T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Ettevalmistusaeg:3-7 tööpäeva
MOQ:50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | EKG juhtmed |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | Draeger |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 2,5mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | Din-stiil |
| Proksimaalne ühenduspesa | Näputäis / kahmitseja |
| Kaabli pikkus | 1m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: dražeriga ühilduvad ecg-juhtmete 6 juhtmest, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









