
Medtronic füüsikalise kontrolli EKG kaabel
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 30 tk
Kirjeldus
Kui otsite Medtronic füüsilise juhtimise ecg-kaablit, võtke ühendust meie tehases. Hiina juhtivate tootjate ja tarnijatena pakume teile mitte kõige odavamat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Medtronic füüsikalise kontrolli EKG kaabel
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 30 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | EKG kaabel |
| Kaabli värv | hall |
| Kaabli pikkus | 3.6m |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Instrumendi pistik | Ümar, 12-kontaktiline pistik, võtmega |
| Patsiendi otsterminal | klõps |
| Kaal | 120g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: Medtronic füüsilise juhtimise ecg-kaabel, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







