Aku SB-201P NIHON KOHDEN PVM-2700 PVM-2703 PVM-2701
Ühildub: Nihon Kohden PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Maksetingimused: T/T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tarneaeg: 3-7 tööpäeva
Näidised on saadaval
Kirjeldus



| Tootenimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Pray-med |
| Sertifikaadid | CE/ISO |
| Suurus | 71x36x71mm |
| Nimivõimsus | 3800 mAh |
| Kaal | 484g |
| Tüüp | NI-MH |
| Nimipinge | 9.6v |
| Rakendus |
PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |
| Värv | Sinine |
| pakett | Individuaalne kast |

1) Atraktiivne disain, kõrge kvaliteet ja mõistlikud hinnad
2) Täiustatud töötlemistehnoloogia
3) Täiustatud tuvastusseadmed
4) kvaliteetne tooraine






Kuum tags: aku sb-201p nihon kohden pvm-2700 pvm-2703 pvm-2701, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni












