Metrax PRIMEDIC defibrillaatori akupakett M240
Kataloog: Asendusaku
Ühildub: Metrax GmbH PRIMEDIC DM1 DM3 DM10 DM30 M240 EC01
Toote tüüp: Defibrillator Li-MH akupakk
Mininum tellimuse kogus: 1TK
Sertifitseerimine: CE/ ISO13485
Hind: Läbirääkimised
Kirjeldus
Metrax PRIMEDIC defibrillaatori akupakett M240
Päritolukoht:Hiina
Maksetingimuste:100% T/T, Western Union, PayPal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tarneaeg:1-3 päeva proovi jaoks, 7-14 päeva suure tellimuse jaoks pärast maksmist.
Spetsifikatsioonid:
* Kaabli varjestusel on tugev elektromagnetiline müravastane jõudlus
* Toote pikkust saab kohandada
* Tootemudelit saab kohandada
* Kohandatud die
* Toote pingetest >15Kg
*Ümbritseva õhu temperatuur: 0 kuni 40 °C (32 kuni 104 ° F)
*Suhteline õhuniiskus: 0% kuni 80%
*Hüperbaariline rõhk: 86kPa-106kPa
See aku on valmistatud kvaliteetsetest komponentidest. See vastab igale konkreetsele orginaalse tootja määrusele ja on tagatud kõigi tootmisvigade korral.
Kui asendusaku maht (mAh) on suurem kui algsel akul, võimaldab see pikemat kasutusaega.
Toote üksikasjad:
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Pray-med |
| Ühilduvuse | Metrax PRIMEDIC |
| Ühilduvad mudelid | Metrax Primedic DM1, Primedic DM3, Primedic DM10, Primedic DM10-12, Primedic DM30, Primedic DM30-12, Primedic EC01, Primedic M240 |
| Kinnitamine | CE/ISO |
| Värv | Kollane |
| Aku suurus | 287 x 60 x 26 mm |
| Materjal | Li-Ion |
| Kaal | 800g |
| Võimsuse | 3000mAh |
| Lahtri kogus | 12 lahtrit |
| Pinge | 14.4V |
| Liik | Laetav aku |
| Pakett | individuaalne pakend |
| Garantii | 1 aasta |


Kuum tags: metrax krunditud defibrillaator akupakett m240, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni











