Nihon Kohdeni meditsiinilised akud defibrillaatori jaoks
Ühilduv : Nihon kohden NKB-301V TEC-5500 5521 5531 5600 7600 Defibrillaatori jaoks
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Nihon kohden meditsiinilised akud defibrillaatori jaoks
Päritolukoht: Hiina
Brändinimi: Nihon Kohden
Sertifikaat: CE
Mudelinumber: HRX 23/43
Minimaalne tellimiskogus: 1 tk
Hind: nagu arutatud
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Varustusvõime: 600 tk nädalas
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Suurus | 115 * 48 * 45mm |
| Nimivõimsus | 3000mAh |
| Kaal | 585G |
| Tüüp | NI-MH |
| Nimipinge | 12V |
| Rakendus | NIHON KOHDEN: CardioFax M TEC-5500, TEC-5521, TEC-5521C, TEC-5521E, TEC-5521K, TEC-5531, TEC-5531C, TEC-5531E, TEC-5531K, TEC-5600, TEC-5601, TEC-5621, TEC-5631, TEC-7600, TEC-7621, TEC-7631, TEC-7621C, TEC-7621E, TEC-7621K, TEC-7631C, TEC-7631E, TEC-7631K, TEC-7641, TEC-7651, TEC-7700, TEC-7721, TEC-7731, TEC-7721C, TEC-7721E, TEC-7721K, TEE-7731C, TEC-7731E, TEC-7731K, TEC-7741, TEC-7751, EKG-1350, EKG-1350A, EKG-1350C, EKG-1350P, EKG-2350, EKG-2340, EKG-2320 |
| Värv | Valge |
| Pakett | Individuaalne kast |

Kuum tags: nihon kohden meditsiinilised akud defibrillaatori jaoks, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










