
Patsiendi monitori meditsiiniseadmete patareid Mindray jaoks
Ühilduv : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Kui otsite patsiendi monitori meditsiiniseadmete patareisid, võite pöörduda meie tehase poole. Hiina juhtivate tootjate ja tarnijatena pakume teile mitte kõige odavamat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Patsiendi monitori meditsiiniseadmete patareid Mindray jaoks
Päritolukoht:Hiina
Brändi nimi:Mindray
Sertifikaat:CE
Mudeli number:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimaalne tellimiskogus:1 tk
Hind:nagu arutatud
Tarne aeg:1-3 tööpäeva
Varustusvõime:600 tk nädalas
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Suurus | 182 * 26,1 * 61 mm |
| Nominaalne maht | 4400mAh |
| Kaal | 330g |
| Tüüp | LI-ION |
| Nimipinge | 11.1v |
| Rakendus | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Värv | Must |
| Pakett | Individuaalne kast |


Kuum tags: patsiendimonitori meditsiiniseadmete patareid mõttetera jaoks, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







