Philips Defibrillaatori meditsiinilise aku varukoopia HeartStart
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Philips Defibrillaatori meditsiinilise aku varundamine HeartStartFR2 FR2+ M3860A M3840 M3863A
Päritolukoht: Hiina
Brändinimi: Philips
Sertifikaat: CE
Mudelinumber: m3863a
Minimaalne tellimiskogus: 1 tk
Hind: nagu arutatud
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Laetav akuSealed Plii |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Suurus | 172 * 36 ** 66mm |
| Nominaalne maht | 4200mAh |
| Kaal | 329g |
| Tüüp | LiMnO2 |
| Nimipinge | 12v |
| Rakendus | HeartStart |
| Värv | Hall |
| Pakett | Individuaalne kast |



Kuum tags: philips defibrillaatori meditsiinilise aku varukoopia südamestart, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Spacelabs pliihappemonitori aku LC-TA122PU
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A aku
-

NIHON KOHDEN defibrillaatori akukomplekt NKB-301V
-

10,8 V 65 Wh laetav liitiumioonaku, mis ühildub Phil...
-

14,8 V meditsiiniline aku Edani patsiendimonitori jaoks
-

GE Monitor patsiendi monitori aku kriips 3000 SM201-6





