Philipsi MP30 monitori aku M4605A
Ühilduv: M4605A, 989803135861
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Juhtimisaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Kui otsite Philipsi mp30 monitori akut m4605a, võtke ühendust meie tehasega. Hiina ühe juhtiva tootja ja tarnijana pakume teile mitte odavaimat, kuid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Philipsi MP30 monitori aku M4605A
Päritolukoht:Hiina
Brändi nimi:Philips
Sertifikaat:CE
Ühilduv:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimaalne tellimiskogus:1tk
Hind:nagu arutatud
Tarne aeg:1-3 tööpäeva
SupplyAbility:600 tk / nädal
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palveta-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Suurus | 149x 89x19,7 mm |
| Nominaalne võimsus | 7800mAh |
| Kaal | 476g |
| Tüüp | LI-ION |
| Nimipinge | 10.8V |
| Rakendus | MP20, MP30, MP40, MP50, MP60, MP70, MP80, MP90, M8001A, M8002A, M8100, MX500, MX450, MX600 |
| Lahtri kogus | 9 Lahter |
| Värv | Must |
| Pakett | Individuaalne kast |


Kuum tags: philips mp30 monitori aku m4605a, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









