
Welch Allyn 45NEO-E6 Vital Märgid Monitor Aku
Ühilduv: B11453,4500-84,400732
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Täitmisaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Kui otsite welch allyn 45neo-e6 elutähtsaid märke jälgida aku, tere tulemast ühendust meie tehases. Nagu üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid Hiinas, pakume teile mitte odavaim, kuid konkurentsivõimelise hinnaga ja suurepärane teenus. Palun võite olla kindel, et osta meie kvaliteetseid tooteid.
Welch Allyn 45NEO-E6 Vital Märgid Monitor Aku
Päritolukoht:Hiina
Brändi nimi:Welch Allyn
Sertifitseerimine:Ce
Ühilduv:Abi vintleb
Minimaalne tellimuse kogus:1tk
Hind:nagu arutati
Tarneaeg:1-3 tööpäeva
Pakkumise võime:600tk / nädal
Tehnilised andmed:
| Toote nimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palvetamed |
| Kinnitamine | CE/ISO |
| Suurus | 77*54*107mm |
| Nimivõimsus | 5000mAh – 100 000 000 000 0 |
| Kaal | 800 g (sihtkoha S |
| Tüüp | Suletud plii |
| Nimipinge | Wiefelstede, K |
| Taotluse | Welch Allyn 45MEO,45NEO,450TO,450EO,45NTO,45MTO,Spot Vital Signa Lxi |
| Värvi | Must |
| Pakett | Individuaalne kast |
Täisvõimsus, uued materjalid, tulekindel plastmaterjal. Uus võrk, keskkonnajuht.

Kuum tags: welch allyn 45neo-e6 elutähtsaid märke jälgida aku, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







