PN-2000FC850 Hingamisteede niisutaja
Dec 03, 2020
Jäta sõnum
PIGEON Hingamisteede niisutaja on mõeldud optimaalse õhuniiskuse tõttu patsientidele, kes vajavad mehaanilist ventilatsiooni või survehingamise süsteeme, kus gaasivool püsib püsival tasemel.

Servo-kontrolli niisutaja Spetsifikatsioonid:
| Mudel | Wiefelstede, Euroopa |
| Pakkumise sagedus | 50/60 Hz |
| Toitepinge | Wiefelstede, L |
| Kerise plaat | Wiefelstede, K |
| Kerise traat | 22V-, 2.73A, 60W, 50/60Hz |
| Keriseplaat ületemperatuuriline väljalõige | Temperatuuril kuni 90±6°C |
| Temperatuuri reguleerimise seadistused | |
| Invasiivne režiim | Kamber väljund: 35.5-37°C, Õhuteed: 35-40°C |
| Mitteinvasiivne režiim | Kamber väljund: 31°C, Õhutee: 28-34°C |
| Kuvada | Kolmekohaline, 0,56 tolli, 7 segmendiLED |
| Vahemik | 10-70 °C, täpsus: ±0,3 °C (25-45 temperatuurivahemikus) |
| Kõrge õhuniiskuse alarm | Vahetu helisignaal kuvatud temperatuuril 41 °C või kui hingamisteede temperatuur ületab 43 °C |
| Madala õhuniiskuse alarm | Helisignaal vahemikus 15 minutit @29.5°C ja 60 minutit @34.5°C(ainult invasiivne režiim) |




