Nihon Kohden kahe toruga NIBP voolik
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Nihon Kohdeni ühilduv NIBP vooliku topelttoru
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | NIBP õhuvooliku topelttoru |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | Nihon Kohden |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ |
| Pistikupesa Distal | Topeltnõel, nurgaühendus |
| Pistiku materjal Distal | Plastikust POM |
| Proksimaalne ühenduspesa | Naine Twist-Lock |
| Vooliku värv | Hall |
| Vooliku läbimõõt | Sise 3,1 mm, välimine 6,2 mm |
| Vooliku tüüp | Kahetoru |
| Kogupikkus | 3m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 120g |


Kuum tags: Nihon Kohden Dual Tube NIBP voolik, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni











