FN-2000FC850 hingamisteede niisutaja
Kataloog: Fisher&Paykel
Toote tüüp: niisutaja MR850
Minimaalne tellimiskogus: 1 tk
Sertifikaat: CE / ISO13485
Hind: Läbirääkimised
Kirjeldus
FN-2000FC850 hingamisteede niisutaja
Päritolukoht:Hiina
Maksetingimused:100% T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tarne aeg:1-3 päeva proovi jaoks, 7-14 päeva pärast suurt makset.
Servojuhtimisega niisutaja spetsifikatsioonid:
| Mudel | PN-2000FC850 |
| Tarnesagedus | 50/60 Hz |
| Toitepinge | 220V/ 110V |
| Soojendusplaat | 150W |
| Soojendi traat | 22V-, 2.73A, 60W, 50 / 60Hz |
| Kütteplaadi ülekuumenemise väljalõige | 90±6℃ |
| Temperatuuri juhtimise seaded | |
| Invasiivne režiim | Kambri väljalaskeava: 35,5-37 ℃, hingamisteed: 35-40 ℃ |
| Mitteinvasiivne režiim | Kambri väljalaskeava: 31 ℃, hingamisteed: 28-34 ℃ |
| Kuva | Kolmekohaline, 0,56 tolline, 7 segmendi LED |
| Vahemik | 10–70 ℃, täpsus: ± 0,3 ℃ (temperatuurivahemikus 25–45) |
| Suure niiskuse häire | Kohene helisignaal kuvatud temperatuuril 41 ℃ või kui hingamisteede temperatuur ületab 43 ℃ |
| Madala niiskuse häire | Helisignaal vahemikus 15 minutit @ 29,5 ℃ ja 60 minutit @ 34,5 ℃ only Ainult invasiivrežiimis) |

Kuum tags: fn-2000fc850 hingamisteede niisutaja, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni











