Mindray Datascope 8 pin SpO2 andur
Ühilduvus: Mindray Datascope 3000A, Accusat, Accutorr 3 SAT, Accutorr 4 SAT, Accutorr Plus, Datascope 3000, Datascope Multinex Plus Monitor, Pass, Passport 2, Passport 2LT, Passport 5L, Pass D, Passport EL, Passport IL, Passport XG, Pass XL
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Mindray Datascope 8 pin SpO2 andur
Ühilduvus:Mindray Datascope 3000A, Accusat, Accutorr 3 SAT, Accutorr 4 SAT, Accutorr Plus, Datascope 3000, Datascope Multinex Plus Monitor, Pass, Passport 2, Passport 2LT, Passport 5L, Passport D, Pass EL, Passport IL, Pass XG, Passport XL
Maksetingimused:T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Ettevalmistusaeg:3-7 tööpäeva
MOQ:50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Spo2 andur |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | Mindray Datascope |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | Ümmargune 8-kontaktiline Datascope-pistik |
| Proksimaalne ühenduspesa | Pediaatriline klamber |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 300g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: mindray datascope 8 pin spo2 sensor, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

BCI Compatible 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monitor...
-

Arterma S&W ümmargune 10-kontaktiline pediaatriline ...
-

Smiths BCI Direct SpO2 Cable Sensor Probe Adult Clip
-

Nihon Kohden 20-nööbiline pediaatriline pehme SPO2-a...
-

Mindray 7-pin SpO2 andurisensor Pediatric Soft
-

Nihon Kohden Neonate Soft SpO2 andurisensor



