
Smartwave 12 Sonolife GT9000A SpO2 andur
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Smartwave 12 Sonolife GT9000A SpO2 andur
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Korduvkasutatav Spo2 andur |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | Smartwave 12 Sonolife GT9000A |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | Ümmargune 6-nööbiline lemo-konnektor |
| Proksimaalne ühenduspesa | Täiskasvanute klamber |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 150g |
| Garantii | 1 aasta |


Kuum tags: smartwave 12 sonolife gt9000a spo2 sensor, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Datex Ohmeda ühilduv 7-pin täiskasvanu Clip SPO2 andur
-

Mindray 60 ° 6-kontaktiline vastsündinute mähisega S...
-

Nonin 8500 tasane 8-kontaktiline pediaatriline pehme...
-

Menneniga ühilduv 12-nööbiline pediaatriline pehme S...
-

Biolight 5-pin Veterinary Clip SpO2 andur M69 M66
-

DB9 SpO2 andurisensori täiskasvanute klamber

