Biolight ühekordselt kasutatav SpO2 sondi 9-neonate ühekordne SpO2 andur
Kataloog: Spo2 andur
Toote tüüp: ühekordne spo2 anduri biolight
Minimaalne tellimiskogus: 100 tk
Sertifikaat: CE / ISO13485
Kirjeldus
Kui otsite biolight ühekordselt kasutatavat spo2 sondi 9pin vastsündinu ühekordselt kasutatavat spo2 andurit, võtke ühendust meie tehasega. Hiina ühe juhtiva tootja ja tarnijana pakume teile mitte odavaimat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Biolight ühekordselt kasutatav SpO2 sondi 9-neonate ühekordne SpO2 andur
Toote kirjeldus
| Kaabli värv | Valge |
|---|---|
| Kaabli läbimõõt | 3,2 mm |
| Kaabli materjal | PVC jope |
| Kategooria | SpO2 |
| Sertifikaadid | CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS'iga kooskõlas |
| Pistik distaalne | Isane 9-kontaktiline D-Sub pistik |
| Pistik proksimaalne | Vastsündinute liim |
| Lateksivaba | Jah |
| Pakendi tüüp | Kast |
| Pakendiüksus | 24 |
| Patsiendi suurus | Vastsündinu (GG lt; 3 kg) või täiskasvanu (GG g; 40 kg) |
| SpO2 tehnoloogia | Digitaalne |
| Steriilne | Ei |
| Kaabli kogu pikkus | 0,9 m / 2,9 jalga |
| Garantii | 0 kuud |
| Kaal | 1,8 naela |

Kuum tags: biolight ühekordselt kasutatav spo2 sond 9pin vastsündinute ühekordne spo2 andur, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

Compatible MASIMO LNCS Dispsoable SpO2 andur Adult /...
-

GE TruSignal TS-AF-10, TS-AF-25 ühilduvad ühekordsel...
-

Ühilduv Nonin 8500 ühekordselt kasutatav SpO2 andur ...
-

Ühekordselt kasutatav SpO2 andurisond, Nihon Kohden
-

Nellcor ühekordselt kasutatav SpO2-andurisensor
-

GE Datex Ohmeda TruSat ühekordselt kasutatav SpO2-an...



