Philips Spo2 pikenduskaabel M1943A
Osa number: AMC CB-A400-1006VN; Beta Biomed B400-0602; Vaikse ookeani meditsiiniline NXPH200; Philips M1943A; Salvei E01-11M; Tenacore TE1514
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Philips Spo2 pikenduskaabel M1943A
Tootekirjeldus:Äärkaabel, 8 jalga, poolratas 8p> DB9F, ühildub NELLCOR-anduri ja 0010-S
Ühilduv:PhilipsHeartstream XL, IntelliVue FAST-SpO2, IntelliVue MP70, M1020B, M2601A, M3000A, M3001A, M3001A A01, M3001A A01C06, M3001A A01C12, M3001A A01C18, M3002A MMS M2 M2, M10 M2, M10 M2, M3500B, M3500B , SureSigns VS4, VM4
Spo2 tehnoloogia:Nellcor OxiSmarti moodul
OEM P / N viited:M1943A
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Spo2 adapterikaabel |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Osa number | PSN0015X |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Instrumendi pistik | Philipsi kaheksaline D-kujuline pistikühendus |
| Anduri külgühendus | Naissoost 9-kontaktiline D-Sub-pistik |
| Kaabli pikkus | 2,4 m / 8 jalga |
| Pakkimine | Eraldi pakend PE-kotiga |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: philips spo2 pikenduskaabel m1943a, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









