3-pin korduvkasutatav nahatemperatuuri andur, mis ühildub seadmega Zoncare PM-7000D
Kataloog: Temperatuur
Toote tüüp: temperatuuriandur
Minimaalne tellimuse kogus: 1 tk
Sertifikaat: CE/ISO13485
Hind: Läbirääkimistel
Kirjeldus
3 kontaktiga korduvkasutatav nahatemperatuuri andur, mis ühildub seadmega Zoncare PM-7000D
Tehnoloogia
| Kaabli värv | Hall |
|---|---|
| Kaabli läbimõõt | 4 mm |
| Kaabli materjal | TPU jope |
| Kategooria | Temperatuur |
| Sertifikaadid | CE, ISO |
| Kanal | Vallaline |
| Distaalne pistik | Ümmargune, 3-kontaktiline pistik, võtmega |
| Proksimaalne pistik | Nahaandur |
| Lateksivaba | Jah |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Patsiendi suurus | Täiskasvanu |
| Takisti tüüp | NTC seeria |
| Steriilne | Ei |
| Temp NTC seeria | NTC/R25=2,252K |
| Temperatuuri vahemik | 77-113° F (25-45° C) |
| Kaabli kogupikkus | 3m |
| Garantii | 12 kuud |


Ülevaatus
iga meditsiinilist temperatuuriandurit kontrollitakse, et veenduda, et see töötab hästi.

Kuum tags: 3 kontaktiga korduvkasutatav naha temperatuuriandur, mis ühildub seadmega zoncare pm-7000d, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

YSI 400 Adult Korduvkasutusega söögitoru termoandur
-

YSI700 ühilduv temperatuuriandur
-

GE Healthcare Marquette ühilduv temperatuuriadapter
-

Philipsile ühilduv korduvkasutatav esfageaaltemperat...
-

Datascope'i meditsiiniline laste söögitoru pärasoole...
-

Ühekordselt kasutatav meditsiinilise temperatuuri so...




