
Datascope ühilduv söögitoru rektaalne Mindray temperatuurisond
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 30 tk
Kirjeldus
Datascope ühilduv söögitoru rektaalne Mindray temperatuurisond
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 1-7 tööpäeva
MOQ: 30 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Temperatuuri andur |
| Kaabli värv | hall |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Instrumendi pistik | Ümar, 2 tihvti |
| Patsiendi otsterminal | Söögitoru rektaal |
| Kaal | 120g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: dataskoobiga ühilduv söögitoru pärasoole mõttetemperatuuri andur, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







