Spacelabs ühilduv temperatuuriandur, kahesensor
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Kui otsite kosmoselabadega ühilduvat temperatuurianduri kahesensorit, võtke ühendust meie tehases. Hiina juhtivate tootjate ja tarnijatena pakume teile mitte kõige odavamat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Spacelabs ühilduv temperatuuriandur, kahesensor
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Temperatuuri anduri kahekordne andur |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | Spacelabs |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | 10-pin, D-kujuline pistik, võtmega |
| Proksimaalne ühenduspesa | Kahekordsed nahaandurid |
| Kaabli pikkus | 3m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |


Kuum tags: spacelabs ühilduv temperatuuriandur kahe andur, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni









