
CONTEC medical asendamine aku EKG-100G
Ühildub: Contac EKG-100G
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Täitmisaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Kui otsite contec meditsiiniline asendamine aku ecg-100g, tere tulemast ühendust meie tehases. Nagu üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid Hiinas, pakume teile mitte odavaim, kuid konkurentsivõimelise hinnaga ja suurepärane teenus. Palun võite olla kindel, et osta meie kvaliteetseid tooteid.
CONTEC medical asendamine aku EKG-100G
Päritolukoht:Hiina
Brändi nimi:Krahvinna
Sertifitseerimine:Ce
Ühilduv:EKG-100G
Minimaalne tellimuse kogus:1tk
Hind:nagu arutati
Tarneaeg:1-3 tööpäeva
Pakkumise võime:600tk / nädal
Tehnilised andmed:
| Toote nimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palvetamed |
| Kinnitamine | CE/ISO |
| Suurus | 85.52*54.6*8.93mm |
| Nimivõimsus | 2500mAh – kõik nad on korras. |
| Kaal | 88g (sihtkoha S-ba |
| Tüüp | Li-polümeer |
| Nimipinge | 7.4V. |
| Taotluse | Comen CM-1200A |
| Lahtri kogus | 2 Lahter |
| Värvi | Sinine |
| Pakett | Individuaalne kast |

Kuum tags: contec meditsiiniline asendamine aku ecg-100g, tootjad, tarnijad, tehas, odav, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







