
Mindray Spo2 sensor ühendage VS900 MEC200 0010-20-42594
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Tähtaeg: 3-7 tööpäeva
MOQ: 50 tk
Kirjeldus
Mindray Spo2 sensor ühendage VS900 MEC200 0010-20-42594
Maksetingimused:T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Ettevalmistusaeg:3-7 tööpäeva
MOQ:50 tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Temperatuuri kahekordne nahaandur |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palve-med |
| Mudeli number | GE Marquette |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Kaabli materjal | TPÜ |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli värv | Hall |
| Pistikupesa Distal | 6-pin lemo pistik |
| Proksimaalne ühenduspesa | Naine DB9 |
| Kaabli pikkus | 2.4m |
| Pakkimine | Individuaalne pakk |
| Instrumentide klassifikatsioon | II klass |
| Omadused | EKG monitor, EKG masin |
| Kaal | 100g |
| Garantii | 1 aasta |

Kuum tags: mindray spo2 sensor connect vs900 mec200 0010-20-42594, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
-

GE 11pin MASIMO Moodul SpO2 Adapter Cable / laiendus...
-

Biolight Digital Monitor A3, A5, A6, A8.adapter kaabel
-

Mindray Masimo 12pin Compatible SpO2 adapteri kaabel...
-

GE Spo 2 anduri Nellcor Oximax tehnoloogia pikendus...
-

RVS-100 ühilduv pikenduskaabel Spo2
-

Welch Allyn 001966-E ühilduv Spo2 sensoripistik

