
RVS-100 ühilduv pikenduskaabel Spo2
Maksetähtaeg: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, meritsi
Tähtaeg: 1-7 päeva (sõltub teie kogusest)
MOQ: 30tk
Kirjeldus
Kui otsite rvs-100-ga ühilduvat spo2 pikenduskaablit, võtke ühendust meie tehases. Hiina juhtivate tootjate ja tarnijatena pakume teile mitte kõige odavamat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
RVS-100 ühilduv pikenduskaabel Spo2
Maksetähtaeg: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, meritsi
Tähtaeg: 1-7 päeva (sõltub teie kogusest)
MOQ: 30tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tüüp | Spo2 pikenduskaabel |
| Tunnistus | CE / ISO |
| Kaabli värv | Hall |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Pagasikaabli pikkus | 2.4m |
| Proximaxi pistik | 14-pin Nellcor Oximax pistik |
| Distalühendus | DB9 naine |
| Instrumentide klassifikatsioonid | II klass |
| Patsiendi suurus | Täiskasvanud / lastel |
| Neto kaal | 150g |
| Garantii | üks aasta |

Kuum tags: rvs-100 ühilduv spo2 pikenduskaabel, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







