Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem moodul Siemens Spo2 pikenduskaabel
Maksetähtaeg: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, meritsi
Pliiaeg: 1-7 päeva (sõltub teie kogusest)
MOQ: 30tk
Kirjeldus
Kui otsite sirecust 630 / sirecust 700 / sireemoodul siemens spo2 pikenduskaablit, võtke ühendust meie tehases. Hiina juhtivate tootjate ja tarnijatena pakume teile mitte kõige odavamat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Sirecust 630 / Sirecust 700 / Sirem moodul Siemens Spo2 pikenduskaabel
Maksetähtaeg: T / T, Western Union, Paypal
Kohaletoimetamise viis: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, meritsi
Pliiaeg: 1-7 päeva (sõltub teie kogusest)
MOQ: 30tk
Tehnilised kirjeldused:
| Tüüp | Spo2 pikenduskaabel |
| Tunnistus | CE / ISO |
| Kaabli värv | Hall |
| Kaabli läbimõõt | 4mm |
| Kaabli materjal | TPÜ jope |
| Pagasikaabli pikkus | 2.4m |
| Proximaxi pistik | 10 tihvti ümmargune |
| Distalühendus | DB9 naine |
| Instrumentide klassifikatsioonid | II klass |
| Patsiendi suurus | Täiskasvanud / lastel |
| Neto kaal | 150g |
| Garantii | üks aasta |

Kuum tags: sirecust 630 / sirecust 700 / sireemoodul siemens spo2 pikenduskaabel, tootjad, tarnijad, tehas, odavad, osta
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










