Monitori aku TWSLB-002
Ühilduv: IM8, IM8F IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12
Maksetingimused: T / T, Western Union, Paypal
Saatmisviis: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritsi
Juhtimisaeg: 3-7 tööpäeva
Proovid on saadaval
Kirjeldus
Kui otsite monitori asenduspatarei twslb-002, võtke ühendust meie tehasega. Hiina ühe juhtiva tootja ja tarnijana pakume teile mitte odavaimat, vaid konkurentsivõimelist hinda ja suurepärast teenindust. Võite olla kindel, et ostate meie kvaliteetseid tooteid.
Monitori aku TWSLB-002
Päritolukoht:Hiina
Brändi nimi:Edan
Sertifikaat:CE
Ühilduv:TWSLB-002
Minimaalne tellimiskogus:1tk
Hind:nagu arutatud
Tarne aeg:1-3 tööpäeva
SupplyAbility:600 tk / nädal
Tehnilised kirjeldused:
| Tootenimi | Meditsiiniline laetav aku |
| Päritolukoht | Guangdong, Hiina |
| Brändi nimi | Palveta-med |
| Sertifikaadid | CE / ISO |
| Suurus | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Nominaalne võimsus | 2600mAh |
| Kaal | 258g |
| Tüüp | LI-ION |
| Nimipinge | 14.8v |
| Akuelemendi kogus | 4 rakku |
| Rakendus | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Värv | Hall |
| Pakett | Individuaalne kast |


Kuum tags: monitori aku twslb-002, tootjad, tarnijad, tehas, odav, ostke
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni










